• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 12/10/2019
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:30 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
4 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ

Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ
5 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ

Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
6 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 Α) ΝΤΟΒΑ

Γρ) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
7 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α) ΠΛΙΑΧΑ

Γρ) ΛΑΝΑΡΑΣ
8 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Α) ΠΛΙΑΧΑ

Γρ) ΛΑΝΑΡΑΣ
9 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

Γρ)ΨΑΡΡΑ Μ
10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΧΑΝΟΣ

Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
11 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Γρ) ΦΛΟΥΡΗΣ
12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 12/10/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ)ΦΛΟΥΡΗΣ
Κυριακή 13/10/2019
13 ΑΓΟΡΙΑ ΚΙ21 Κυριακή 13/10/2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α) ΨΑΡΡΑ Β

Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ
14 ΑΓΟΡΙΑ Κ21 Κυριακή 13/10/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ

Γρ) ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ21 Κυριακή 13/10/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ21 Κυριακή 13/10/2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ)ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ