• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

 
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 25/01/2020
1 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Α)ΒΕΝΟΣ
Β) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
2 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ
5 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ
6 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 09:30 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
8 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Α) ΛΑΝΑΡΑΣ

Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
9 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ

Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α) ΝΤΟΒΑ

Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
11 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α) ΛΑΝΑΡΑΣ

Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
13 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ) ΝΑΝΟΣ
14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΝΑΝΟΣ

Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
Κυριακή 26/01/2020
16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ

Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
17 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 Α) ΧΑΝΟΣ

Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
18 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
19 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α)ΛΑΝΑΡΑΣ

Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
20 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΠΛΙΑΧΑ

Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
21 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  Α)ΠΛΙΑΧΑ

Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
22 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ

Γρ) ΚΩΝΣΤΣΝΤΙΝΙΔΟΥ
23 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
24 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00  ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ

Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
25 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
26 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
27 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΑΝΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Β) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ Α) ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
29 ΑΓΟΡΙΑ Κ18 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Α) ΒΕΝΟΣ

Γρ)ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Α) ΒΕΝΟΣ

Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
31 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
32 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
33 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α)ΝΑΝΟΣ
Β) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
34 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ

Γρ)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
35 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ)ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
36 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γρ)ΣΕΧΙΔΟΥ
37 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 26/01/2020 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  11:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΤΣΟΡΙΑΣ Α) ΓΙΩΤΑ

Γρ)ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ
 
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 Α2 ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 25/01/2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΘΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ