• 8 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 36 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

 
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 07/03/2020
1 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ18 Σάββατο 07/03/2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ)ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
2 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 07/03/2020 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Α)ΠΛΙΑΧΑ
Β)ΝΤΟΒΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
3 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 07/03/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΧΑΝΟΣ
Β)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
Κυριακή 08/03/2020
4 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 09:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

Γρ)ΚΙΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΑΚΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α) ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
6 ΑΓΟΡΙΑ Κ17 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α) ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
7 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 Α)ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ)ΚΑΡΑΠΕΔΗ
9 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ Α)ΝΤΟΒΑ

Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
11 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Α)ΨΑΡΡΑ Β

Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
12 ΑΓΟΡΙΑ  Κ17 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α) ΨΑΡΡΑ Β

Γρ)ΚΑΥΚΟΥ
13 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ Α)ΧΑΝΟΣ

Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΧΑΝΟΣ

Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
15 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ

Γρ)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
16 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΧΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

Γρ)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 Α)ΝΤΟΒΑ

Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
19 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Α)ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Β)ΓΙΩΤΑ
Γρ)ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ
20 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α)ΓΙΩΤΑ

Γρ)ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ
21 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ)ΣΕΧΙΔΟΥ
22 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ)ΣΕΧΙΔΟΥ
23 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
24 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
25 Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΑΝΙΚΩΝ Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α)ΠΛΙΑΧΑ
Β)ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
26 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Κυριακή 08/03/2020 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Γρ)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
Πέμπτη 12/03/2020
27 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ18 Πέμπτη 12/03/2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:30 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α)ΠΛΙΑΧΑ
Β)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 Α2 ΑΝΔΡΩΝ Τετάρτη 11/03/2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΨΑΡΡΑ Μ