• 8 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 36 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023-2024 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023-2024 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 15:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 15:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3Μ
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 11:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3-
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3-
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 15:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00  ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 15:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00   ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 15:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟY 12:00   ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00   ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 17:00  ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 13:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 18:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 13:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:30 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΆΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 17:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 17:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΆΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
- - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  -   ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
-   ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 11:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
-   ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 10:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
-   ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
-   ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
-   ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
-   ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 10:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 11:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
-   ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
-   ΡΕΠΟ     ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
-   ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 13:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
-   ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
-   ΡΕΠΟ     ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00  ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ- ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
-   ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
-   ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
-   ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
-   ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
- 00:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -