• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2008-2009 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2008-2009 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10 10 - - 30-6 20
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10 8 2 - 25-7 18
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
10 6 4 - 20-15 16
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 4 6 - 16-18 14
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
10 2 8 - 9-24 12
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
10 - 10 - 0-30 10
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 8 - - 24-0 16
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 5 2 - 18-11 14
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 4 4 - 14-16 12
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΕΡΡΩΝ
8 1 7 - 8-22 9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 1 7 - 7-22 9
 
 
Γ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
8 8 - - 24-1 16
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
8 6 2 - 19-7 14
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
8 4 4 - 13-13 12
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
8 2 6 - 7-18 9
ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ
8 - 8 - 0-24 8
 
 
Δ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
10 7 3 - 21-10 17
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
10 5 5 - 20-15 15
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
10 6 3 1 20-14 15
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
10 5 5 - 17-16 15
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
10 5 5 - 16-20 15
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
10 2 8 - 7-26 12
 
 
ΘΕΣΕΙΣ 1-4
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 5 1 - 15-8 11
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6 3 3 - 11-12 9
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6 3 3 - 13-11 9
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
6 1 5 - 9-17 7
 
 
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
6 6 - - 18-5 12
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6 4 2 - 14-6 10
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 2 4 - 9-12 8
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6 - 5 1 0-18 5
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ