Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος καλούν για συγκεντρωτική προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την Μ. Τρίτη 11/04/2023 και ώρα 16:30 με 18:15 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗ........
Λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών, η προπόνηση του Κλιμακίου των Κοριτσιών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. που ήταν προγραμματισμένη για σήμερα 03/04/2023 στην Κρύα βρύση, δεν θα πραγματοποιηθεί.................
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος καλούν για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την ΔΕΥΤΕΡΑ 03/04/2023 και ώρα 16:00 – 17:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ........
Την Δευτέρα 27 Μαρτίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ συγκεντρωτική προπόνηση του κλιμακίου της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. από τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές Στράντζαλη Αθανάσιο και Σαρρή Κωνσταντίνο. Στην........
Πρωταθλητές της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. στην κατηγορία Αγοριών Κ18 για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 αναδείχθηκε η ομάδα Α.Π.Σ. ΑΙΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ. Το τελευταίο παιχνίδι του πρωταθλήματος πραγματοποιήθηκε την Πέμπτ........
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος καλούν για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/2023 και ώρα 16:00 – 17:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ........
Την Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ συγκεντρωτική προπόνηση του κλιμακίου της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. από τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές Στράντζαλη Αθανάσιο και Σαρρή Κωνσταντίνο. Στην........
Το Σάββατο 18 Μαρτίου 2023, πραγματοποιήθηκε η απονομή του Κυπέλλου, των μεταλλίων και των διπλωμάτων στην πρωταθλήτρια ομάδα της Ένωσης μας της κατηγορίας Κορίτσια Κ18, Φ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ. Οι απον........
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος καλούν για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/2023 και ώρα 16:00 – 17:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ........
Την Δευτέρα 13 Μαρτίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ συγκεντρωτική προπόνηση του κλιμακίου της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. από τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές Στράντζαλη Αθανάσιο και Σαρρή Κωνσταντίνο. Στην........
Στο πλαίσιο δράσεων της ΕΟΠΕ για την διάδοση του αθλήματος της Πετοσφαίρισης στα Δημοτικά Σχολεία, οι Ομοσπονδιακοί προπονητής Κωνσταντίνος Σαρρής και Αθανάσιος Στράντζαλης, σε συνεργασία με την Ε.Σ.Π........