Την Κυριακή 22 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκε ο τελευταίος αγώνας της Β Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. όπου πρωταθλητής για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024 αναδείχθηκε η ομάδα ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ........
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Στράντζαλης Αθανάσιος καλεί για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες, την ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04/2024 και ώρα 16:00 – 17:30 στο ΛΙΑΠΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΖΑΝΗΣ : Βόζιου Αναστασία, Νατσα........
Στο κλειστό γυμναστήριο Β' Δ.Α.Κ. Κατερίνης θα πραγματοποιηθεί η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων. Πέμπτη 9 Μαΐου 2024 Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Π.Α.Ο........
Την Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκε στο ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, η συγκεντρωτική προπόνηση Παγκορασίδων Κλιμακίου Βορείου Ελλάδας στο οποίο συμμετείχαν 3 αθλήτριες της Ενωσής μας οι: Κουλίδου Αμαλί........
Την Τρίτη 16/04/2024 πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη προπόνηση του Κλιμακίου των Κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ στο ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ. Στην προπόνηση συμμετείχαν οι παρακάτω αθλήτριες, που καλέστηκαν από τον Ομοσ........
Την Κυριακή 14 Απριλίου 2024 στο Κλειστό Γυμναστήριο Αιγινίου πραγματοποιήθηκε η Τελική Φάση του Final Four Κοριτσιών Κ18 της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. Στους αγώνες συμμετείχαν οι ομάδες που κατέκτησαν την πρώτη θέση........
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Στράντζαλης Αθανάσιος καλεί για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την ΤΡΙΤΗ 16/04/2024 και ώρα 16:30 – 18:00 στο ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ. Τραούδα Πηνελόπη, Κατσαρέλια Ζωή (ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓ........
Την Τετάρτη 10/04/2024 πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη προπόνηση του Νέου Κλιμακίου των Κοριτσιών γεν 2010-2011 της ΕΣΠΕΜ στο ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ. Στην προπόνηση συμμετείχαν οι παρακάτω αθλήτριες, που καλ........
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Στράντζαλης Αθανάσιος στα πλαίσια της διάδοσης του αθλήματος της πετοσφαίρισης επισκέφθηκε την Πέμπτη 11/04/24 το Γυμνάσιο Πετρειάς και παρουσίασε το άθλημα στους μαθητές...........
Το Σάββατο 13 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκαν, στο ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ, οι αγώνες της Ημιτελικής Φάσης του Final Four Κοριτσιών Κ18, όπου στην αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗ........
Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν διαδικτυακά τον μικρό τελικό και τον Τελικό του Final 4 Κοριτσιών Κ18 θα έχουν οι φίλοι του βόλεϊ, μέσω του επίσημου καναλιού της Ένωσης στο Youtube. Πιο συγκεκριμένα, ........
Την Κυριακή 26 Μαίου 2024 και ώρα 10:00π.μ. στο Πνευματικό Κέντρο Γιαννιτσών, ορίστηκε η διεξαγωγή της Τακτικής Συνέλευσης των Σωματείων-Μελών της Ε.Ο.ΠΕ. Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση Ε.Σ.ΠΕ.Μ. 2024.........